Erekton jest to suplement diety stworzony dla mężczyzn zmagających się z uciążliwym problemem zaburzeń erekcji. Dzięki tego produktowi, mężczyzna jest w stanie uzyskać erekcję i ją wystarczająco długą utrzymać. Ponadto, środek ten wpływa pozytywnie na poziom libido oraz sprawność funkcji seksualnych. Preparat został opracowany przy pomocy naturalnych składników, a więc bezpiecznych ekstraktów roślinnych. Znajdują się w nich drogocenne dla zdrowia, a także czynności seksualnych: minerały, witaminy oraz aminokwasy. Produkt ten jest polecany panom, którzy chcą poprawić swoją sprawność oraz kondycję seksualną i spotęgować doznania erotyczne. Erekton warto stosować w okresie nasilonego stresu, przetrenowania i przemęczenia, które uniemożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Kiedy mężczyzna ma z tego powodu problem z wzwodem, a ponadto spadła u niego ochota na seks.

Co znajduje się w produkcie Erekton?

Produkt Erekton zawiera składniki, których celem jest uregulowanie produkcji testosteronu oraz utrzymanie go, na jak najwyższym poziomie. Ponadto preparat ten działa niczym booster energii oraz nastroju i wspomaga osiągnięcie wzwodu. W skład Erektonu wchodzi:

  • Buzdyganek ziemny

Jest to roślina stosowana od wielu lat w medycynie ajurwedyjskiej oraz chińskiej. Zapewnia organizmowi dużą ilość związków bioaktywnych nazywanych jako sanopiny sterydowe. Oddziałują one na aktywność oraz gęstość receptorów androgenowych, ponadto stymulują syntezę tlenku azotu. Powodują one wzrost popędu seksualnego, a mężczyźnie łatwiej jest uzyskać i utrzymać wzwód wystarczający do penetracji partnerki.

  • Maca

To popularny roślinny afrodyzjak, który doskonale wpływa na popęd seksualny oraz płodność. Poprawia ukrwienie narządów płciowych, przez co nasila ochotę na kontaktu seksualne i zwiększa doznania. Jest świetnym składnikiem pomocnym mężczyznom, którzy borykają się z niską płodnością, gdyż zwiększa objętość nasienia i liczbę plemników.

  • Owies zwyczajny

Redukuje stres, poprawia samopoczucie i działa kojąco na układ nerwowy. Jest cennym składnikiem, który pomaga skutecznie walczyć z zaburzeniami erekcji i zwiększyć ochotę na seks. Ekstrakt z owsa zwyczajnego sprawdza się również w podniesieniu poziomu testosteronu.

  • Kozieradka pospolita

Roślina wykazująca się zdolnością do podnoszenia poziomu testosteronu. Znajdują się w niej saponiny, które zmniejszają ekspresję enzymów warunkujących rozkład oraz konwersję testosteronu. Związki te według lekarzy mogą także zwiększyć gęstość receptorów androgenowych w komórkach, przez co dochodzi do wzrostu wrażliwości organizmu na testosteron.

  • Cynk

Niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mikroelement ten bierze udział w ważnych procesach biochemicznych i jest używany przez ok 300 enzymów. Jego niedostateczna ilość w organizmie jest niebezpieczny zwłaszcza dla panów. To właśnie od ilości tego pierwiastka zależy poziom testosteronu, czyli hormonu wpływającego w dużej mierze na funkcje seksualne. Cynk jest również odpowiedzialny za jakość spermy oraz męską płodność.

  • L-arginina

Aminokwas często wykorzystywany w wielu suplementach na potencję. Działa poprzez usprawnienie produkcji tlenku azotu, a więc z łatwością dochodzi do rozszerzenia się naczyń krwionośnych, a krew w związku z tym, może z łatwością wypełnić ciała jamiste prącia. Dzięki l-argininie erekcja jest mocna i trwa wystarczająco długo.

  • Guarana

To źródło kofeiny i innych metyloksantyn. Ekstrakt z guarany pobudza, zmniejsza zmęczenie i dodaje sił oraz energii. Należy mieć na uwadze, że często libido spada poprzez zmęczenie organizmu. A więc taka dawka energii w postaci guarany okazuje się niezwykle pomocna.

  • Witamina B6

Pirydoksyna działa korzystnie na funkcje układu nerwowego. Wpływa na gospodarkę hormonalną, a jej niedobór prowadzi do spadku energii, pogorszenia nastroju i braku chęci do seksu, co przekłada się również na pogorszenie aktywności seksualnej.

Jak przyjmować ten suplement ?

Według producenta należy przyjmować 4 tabletki dziennie i popijać je wodą. Nie powinno się przekraczać maksymalnej dozwolonej dawki do spożycia w ciągu dnia. Nie powinno się sięgać po ten produkt w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników Erektonu.

Give a Comment